پیش تنیده- پیشتنیده درباره ما سایت رسمی شرکت صنایع پیش تنیده خوانسار -
پیش,تنیده,کابل,مفتول,خوانسار,PC,PC STRAND,PCS,PC WIRE,PCWIRE,PCB,PCW,PC BAR
پیش,تنیده,کابل,مفتول,خوانسار,PC,PC STRAND,PCS,PC WIRE,PCWIRE,PCB,PCW,PC BAR
108
rtl,page-template-default,page,page-id-108,ajax_updown_fade,page_not_loaded,, vertical_menu_transparency vertical_menu_transparency_on,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,transparent_content,qode-theme-ver-16.6,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.5,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-3421

درباره ما

صنایع پیش تنیده خوانسار

 این شرکت اولین تولیدکننده مفتول و کابل پیش تنیده فولادی تامین کننده کلیه متعلقات صنعت پیش تنیدگی می باشد . که در ایران از سال 1380 راه اندازی و به بزرگترین تولیدکنندگان این صنعت در خاورمیانه تبدیل شده است. اینجا با تمرکز بردانش محوری ، تحقیقات و فن آوری های روز دنیا، فعالیت خود را آغاز کرده است . که  تحقیق و پژوهش را در زمینه تخصصی شامل کشش سرد و عملیات حرارتی. برای تولید انواع کابل و مفتول پیش تنیده فولادی جهت بتن پیش تنیده مستمر ادامه می دهد. 

در طی این سال ها با توجه به تحولات صورت گرفته در صنعت بتن و ساختمان سازی. بادر نظر گرفتن تقاضای روزافزون این محصولات وهمچنین استقبال مشتریان داخلی و خارجی از حیث کیفیت بالا. قیمت مناسب، همگام بودن با استانداردهای جهانی و زمان تحویل کوتاه، ما را بر آن داشت. تا با استفاده از دو دهه تجربه و دانش روزافزون و همچنین . بکارگیری مدیران متعهد . تجهیزات به روز و مدرن،پرسنل با سابقه و وفادار ، آزمایشگاههای مجهز و همکار اداره استاندارد و زمان تحویل کوتاه. دستاوردهای چشمگیر و ظرفیت مطلوب را برای تامین نیازهای عام و خاص مصرف کنندگان، کسب نماییم. تا علاوه بر افزایش تنوع در محصولات، ظرفیت تولید خود را از 10000 تن در سال. به بیش از 40000 تن در سال افزایش دهد.

fa فارسی
X